Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Calitati & defecte

4 participan?i

In jos

Calitati & defecte Empty Calitati & defecte

Mesaj  FireFox Vin Iun 20, 2008 6:52 pm

Presupun ca puteti deduce din titlu...pentru inceput va marturisesc ca Naruto e personajul meu preferat!

Curajos, puternic, increzator si mai presus de toate ambitios, ambitia ce la condus asa de departe...dah, problema e ca uneori se arunca cu capul inainte, negandidnu-se la consecinte(*uneori ) noroc cu atuurile amintite mai sus Very Happy

Boon, v-am dat si exemplu, pentru cei cu mintea mai inceta, aici veti srie calitatile si defectele pe care le-ati constatat la personajul principal....
FireFox
FireFox
Academy Student
Academy Student

Numarul mesajelor : 7
Avertismente :
Calitati & defecte Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Calitati & defecte Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/06/2008

Sus In jos

Calitati & defecte Empty Re: Calitati & defecte

Mesaj  Naruto Mar Feb 03, 2009 6:40 pm

singurul defect a lui naruto e asta SE PROSTESTE PREA MULT cand e mic Very Happy cand e mare are 0 ,0 defecte hehe
Naruto
Naruto
Academy Student
Academy Student

Numarul mesajelor : 16
Avertismente :
Calitati & defecte Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Calitati & defecte Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/02/2009

Sus In jos

Calitati & defecte Empty :)

Mesaj  naruto98 Dum Aug 29, 2010 10:10 pm

Calitati:

Curajos
Tupeist
Puternic
Increzator

Defecte:

Agitat

naruto98
Genin
Genin

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 25
Localizare : Craiova
Avertismente :
Calitati & defecte Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Calitati & defecte Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/08/2010

http://s13.bitefight.ro/user/bite/44561

Sus In jos

Calitati & defecte Empty Re: Calitati & defecte

Mesaj  SaKuRa Mar Iul 19, 2011 6:45 pm

Pai, Naruto are foarte multe calitati, deoarece el este si personajul principal si trebuie sa le aiba.Este foarte curajos si increzator in fortele proprii, ambitios, nu se da batut niciodata si cauta cale de scapare din incurcaturi, nu lasa pe nimeni sa-i stea in cale sau sa-i raneasca sentimentele, isi aduce aminte de trecut si infrunta singur toate problemele.
Are deasemenea si cateva defecte care il fac sa para amuzant.Este prea copilaros si se prosteste mereu.Eu nu-l prea vad pe Naruto serios...se arunca in fata uneori fara sa se gandeasca cu cine se pune sau sa se gandeasca la consecinte...nu-mi place la Naruto ca vede in cei puternici o piedica si vrea sa-i invinga, nu vrea sa-i aiba ca prieteni...


SaKuRa
Academy Student
Academy Student

Numarul mesajelor : 6
Avertismente :
Calitati & defecte Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Calitati & defecte Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/07/2011

Sus In jos

Calitati & defecte Empty Re: Calitati & defecte

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum