Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Hello.Micute sfaturi.

In jos

Hello.Micute sfaturi. Empty Hello.Micute sfaturi.

Mesaj  SaKuRa Mar Iul 19, 2011 6:05 pm

Buna!
Pai, vroiam sa-ti atrag putin atentia daca nu te superi, bine inteles pe mine.Daca te voi deranja, imi spui si sterg postul dau dau edit.
La regula 5: se numeste SPAM.
La regula 3 nu am inteles...cum adica "LUNIA"? Te referi odata la o luna sau "luni" dintr-o saptamana?Daca e "luni" dintr-o saptamana se scrie "LUNEA"...
Si... nu ar trebui sa vorbesti asa, mai ales in regulament (ex.: "ZBOARA de pe forum", "IL IA MAMA DRACU' SI ZBOARA INSTANTATEU DE PE FORUM.CLAR?!!") pentru ca sa fii respectat tu, trebuie sa respecti.Si prin cuvintele tale pe mine si cred ca pe toti ne faci sa ne fie frica de tine si sa nu mai postam nicaieri de frica sa nu fim "zburati" de pe forum sau "sa ne ia mama dracu'" Te-ai prins? Ar trebui sa fii mai intelegator si sa ierti cateodata (doar daca e nevoie) pentru ca sa ne fie noua mai placut...nu ca la politie.
Sper sa ma ierti daca te-am suparat...sunt noua...daca te-am jignit sau ceva de genu pot da edit.

Bye. Laughing

SaKuRa
Academy Student
Academy Student

Numarul mesajelor : 6
Avertismente :
Hello.Micute sfaturi. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello.Micute sfaturi. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/07/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum